Preflex logoPreflex

 

team

Achter Preflex huist een sterk team van gepassioneerde mensen met een uniforme missie en visie. Elke dag zetten zij zich in om de Preflex voorbedrade buis nog sterker in de markt te zetten en de installateur een maximaal comfort te bieden.

Frank Kerkhofs

General manager

frank@preflex.com

+32 (0)054 34 46 64

Koen Huyghe

Group finance director

koen@preflex.com

+32 (0)54 31 87 41

Steven Beerens

Site manager plant Ninove

steven@preflex.com

+32 (0)54 31 87 47

 

Kristof Daemen

Operations manager

kristof@preflex.com

+32 (0)476050767


Inge Leus

Internal sales

inge@preflex.com

+32 (0)54 34 46 64


Karolien Mille

Internal sales

karolien@preflex.com

+32 (0)54 31 87 40


Kris Desmet

Field sales manager België
 

kris@preflex.com

+32 (0)497 28 73 27

Yves Luyten

Account manager België
Limburg, Antwerpen, Brussel, Waals-Brabant, Wallonië

yves@preflex.com

+32 (0)473 18 44 95


Nico Peirs

Account manager België
Oost -en West-Vlaanderen, Vlaams-Brabant, Antwerpen,

nico@preflex.com

+32 (0)471802376


Rolf de Vries

Account manager Midden-Zuid Nederland

rolf@preflex.com

+31 681 99 85 96


Derk Tap

Account manager Noord-Oost Nederland

derk@preflex.com

+31 630 22 23 20

ONZE VERPAKKINGEN STAAN OP PUNT!

Veilig, gemakkelijk en snel installeren: het is en blijft onze grote belofte! Ook onze verpakkingen spelen hierbij een belangrijke rol. Alles begint met het vlot herkennen van het juiste product. Omdat één oogopslag moet volstaan, worden onze producten voortaan voorzien van een gekleurde wikkelfolie per productcategorie.

Lees meer Alle blogberichten